FOLOBE vintage had tisk sako kapsy, Vroubkované límec dlouhý rukáv kabát svrchní oblečení ženy retro volné casaco feminines

 • 574.88 Kč
 • 718.65 Kč
 • Skladem
  SKU w1065

  Dodací Podmínky

  Budeme loď vaší objednávky přes China Post (mají sledovací číslo) ,který obvykle trvá 15 až 30 pracovních dnů pro dodání.

  Zákazníci budou odpovědné za poskytnutí správné přepravní informace v pokladně.Ztracené balíky nebudou kompenzovány, pokud dáte chyby přiřazení nesprávné přípony adresa nám .

  Prosím, ujistěte se, že vaše adresa je správná,telefonní číslo je nutné pro přesné doručení.

  Letecké Pošty, někdy trvá delší dobu, aby se dospělo pro Celní odbavení .

  Pokud potřebujete položku naléhavě,můžete si vybrat jiné express deliverys, jako je DHL/UPS(Rychlé Dodací týden čas Příjezdu) při zadávání objednávky .

  Jakýkoliv dotaz, Prosím, kontaktujte nás zdarma.

  Mezinárodní Zákazníky – Vezměte Prosím Na Vědomí,

  Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

  Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení.

  Platba P olicy

  Podmíněná je BEZPLATNÉ hlídané platebních služeb, který je automaticky k dispozici na všech transakcí.Tuto službu zajišťuje, že platba je uvolněna pro dodavatele až po potvrzení uspokojivé obdržení vaší objednávky.Můžete také platit prostřednictvím jiných způsobů, které mohou být přijata na www.mmservis.cz.

  Návrat Politiky

  Vrací přijímány do 30 Dnů(od kupujícího obdržel položku)

  Náhrada poskytnuta jako vrácení Peněz nebo Výměnu

  Návrat poštovné hradí Kupující

  Další návratové politiky podrobnosti :šaty, nesmí být použité,nejsou špinavé,není cítit.

  Zpětná vazba P olicy

  Zpětná vazba je pro vás důležité a já, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby,prosím, Po dobrou zpětnou vazbu pro mě,Budeme také dělat, že pro vás,pokud jste spokojeni s našimi položek, prosím, nedávejte nám negativní zpětnou vazbu ihned,prosím, kontaktujte nás jako první, Bez ohledu na to, co se stane , věříme, že můžeme najít nejlepší způsob, jak vyřešit problém .Pokud ne, Příspěvek Negativní zpětná vazba je Není pozdě.Děkuji vám za pochopení.Těšíme se na vaše komentáře a zpětnou vazbu.


  Recenze Produktu *
  Kvalita
  Cena