Mobilní Auto Anténa Magnetická Střešní Mount Základna s 5 Metrů Dlouhý Koaxiální Kabel UHF Samec

  • 189.96 Kč
  • 321.97 Kč
  • Skladem
    SKU w317

    Mobilní Auto Anténa Magnetická Střešní Mount Základna s 5 Metrů Dlouhý Koaxiální Kabel UHF Samec

    Popis:

    Tento magnetický střešní držák základny je zařízení pro připojení autorádia a antény s cílem získat signál snadno.To je široce používán v soukromé autorádia, taxi rádia, vysílačky a tak dále.S silné magnetické sání, to může být adsorbována na vaše auto pevně pod vysoké rychlosti.

    Vlastnosti:

    1. Slouží k připojení autorádia a antény, jeden konec je instalace antény a druhý je pro připojení vašeho rádia nebo vysílačky.

    2. S magnetismem, to může být umístěn ve střeše vašeho auta přímo a pevně.

    3. Kabel má 5 metrů dlouhý, můžete jej použít bez ohledu na velikost vašeho auta.

    4. Vysoce kvalitní materiál, není snadné, aby se porušovala i když to klesá.

    5. Stabilní přenos signálu, snadná instalace a odstranit, a nikdy poškrábání vaše auto.

    Specifikace:

    Stav: 100% Zbrusu Nový

    Materiál: ABS

    Barva: Černá

    Délka Kabelu: Přibl. 5m / 16.4 ft

    Průměr Základny: Cca. 5.5 cm / 2.2 v

    Hmotnost: Přibl. 273g

    Seznam Balíčků:

    1 * Magnetická Základna s Kabelem


    Recenze Produktu *
    Kvalita
    Cena

    Související produkty

    Související

    YIDATO Nové Programovací USB Kabel pro Yaesu VX-8DR VX-8R VX-8 VX-8E VX-9U Rádia

    Nový USB Programovací Kabel pro Yaesu VX-8DR VX-8R VX-8 VX-8E VX-9U Rádia Funkce: Konektor: mini pin 7 na USB. Vysoce kvalitní průměr 4,2 mm PU kabel Rib RLN4008 součástí build-in, Žádné Radio Interface Box (ŽEBRO) nutné. Kompatibilní
  • 980.06 Kč
  • Související

    RETEVIS RT619 Mini PMR Vysílačku 10 ks Přenosný obousměrný Rádio Vysílačky Komunikační Zařízení Hotel Restaurant PTT

    Licence zdarma Žádný právní problém a další využití frekvencí poplatky,Si můžete být jisti, používat a není třeba se starat o licenční problém. CTCSS A DCS držet co nejdál od obdržení irelevantní hovory a umožní vám udělat soukromou komunikaci Scrambler
  • 3 034.29 Kč
  • 4 668.09 Kč
  • Související

    XQF BNC-samec Anténa VHF 136-174MHZ pro Kenwood TK208 walkie talkie

    BNC-samec Anténa VHF 136-174MHZ pro Kenwood TK208 walkie talkie Balíček zahrnuje: 1 X pro TK208 anténa
  • 121.55 Kč
  • Související

    SFP 10G LC 20/40/60KM 1270nm/1330nm Single Fiber SFP Optický Modul SFP Transceiver Průmyslové třídy -40-85 stupňů Celsia, pro přepnutí

    SFP 10G 1270nm/1330nm optické vlákno, vysílač 20/40/60KM bidi sfp modul SFP 10G LC 2 0/40/60KM 1270nm/ 1330 nm Průmyslové třídy Single Fiber SFP Optický Modul SFP Transceiver, Prosím, nechte nám vzkaz o tom, která značka je váš přepínač je kompatibilní.Zašleme
  • 1 075.26 Kč
  • 1 396.57 Kč
  • Související

    Wouxun KG-UV950P Quad Kapely Převodovka Osm Kapel Recepce Silný Výstup Mobilní Vysílač S Multi Funkce Rádio

    Vlastnosti: FM:Tx 26-29.995 MHz/50-53.995 MHz/136-174.995 MHz/400-480.995 MHz FM:Rx 26-29.995 MHz/50-53.995 MHz/65-108.000 MHz/108-180.995 MHz/320-349.995 MHz/400-480.995 MHz/700-987.995 MHz AM:Rx 108-135.995 MHz 999 Paměťových Kanálů(Seskupení
  • 7 532.25 Kč