Nové originální MSP430F2618TPM QFP64

 • 107.83 Kč
 • Skladem
  SKU w695

  Vítejte v našem obchodě!

  Nabízíme nízké ceny a vysokou kvalitu produktů a nejvíce uspokojivé služby

  Pokud potřebujete koupit velké množství produktů, prosím, kontaktujte nás, cena může dát nejnižší cenu, pojďme spolu šťastní .

  Kupující oznámení:

  1. Naše společnost může koupit další Elektronické příslušenství a IC díly pro vás.Měl bys nám to říct jasně o produktu grade, přípona,zapouzdření a tak dále.

  2. Naše společnost je účetní jednotka správy.Máme mnoho tříd, které nemůžeme nahrát všechny z nich.Hodně kvalitní nákup bude mnohem levnější.Kontaktujte mě, pokud nesouhlasíte, naše cena.

  3 .Se zabránilo poškození nebo ztráty při přenosu.Prosím, vážně! podívejte se na díly, pokud jste je přijmout.Nepodepisujte v případě, že je něco špatně.A kontaktujte mě na jednou.Pojďme řešit problém společně.

  Doprava

  1.Budeme loď položek do 3 pracovních dnů po zaplacení je dosaženo.

  2.Můžeme loď Letecky/DHL/TNT/EMS/Fedex.Pls kontaktujte nás přímo a budeme používat vaše preferované způsoby.

  3. Kupující je odpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi.A zboží bude Označeno jako "dárek" nebo "vzorek" pro vaše snadné celní odbavení a menší poplatek.

  Zpětná vazba

  1.Pokud jste spokojeni s naší zboží, prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu, děkujeme vám za vaši pomoc.

  2.Pokud nejste spokojeni, prosím, laskavě dejte nám vědět.Vaše konstruktivní poradenství bude náš návrh na revizi a vylepšení, děkujeme za pochopení.

  Vrátí

  Vrací přijat.Položka musí být v původním stavu.A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.


  Recenze Produktu *
  Kvalita
  Cena

  Související produkty

  Související

  Nové originální NTP7402 QFN

  Vítejte v našem obchodě! Nabízíme nízké ceny a vysokou kvalitu produktů a nejvíce uspokojivé služby Pokud potřebujete koupit velké množství produktů, prosím, kontaktujte nás, cena může dát nejnižší cenu, pojďme spolu šťastní . Kupující
 • 49.01 Kč
 • Související

  YGCDO Vodivé Pryže, Kontaktujte Pad, Tlačítko D-Pad pro Sony PS2 Controller

  Vodivé Gumové Kontaktní Pad, Tlačítko D-Pad pro Sony PS2 Controller Popis: Kompatibilní s PS2. Na dotek základní deska pod hlavními tlačítky. Ideální náhrada za vaše poškozené díly. Aby vám lepší herní zážitek. Specifikace: Materiál:
 • 49.89 Kč
 • Související
  Související

  Pro Nintend Spínač Příslušenství Box Černý 24in1 ABS Dokonalou Ochranu Hra Shell Pouzdro Držák Box Hra

  Pro Nintend Spínač Příslušenství Box Černý 24in1 ABS Dokonalou Ochranu Hra Shell Pouzdro Držák Box Hra Funkce: určeno pro Nintendo Spínač herní karty, ukládání, může pojmout až 24ks herní karty současně.Chrání vaše karty před prachem, poškrábáním
 • 60.34 Kč
 • 67.09 Kč
 • Související

  2ks/lot D6122G001 D6122G-001 D6122 SOP24 [SMD]

  Teplé tip: prosím, řekněte nám, balíček, pin a přípony produktu, které potřebujete před nákupem!Tak, že jsme schopni dodat zboží přesně a rychle.Děkujeme zákazníkům za jejich podporu a důvěru, doufám, že můžeme spolupracovat šťastně!
 • 30.50 Kč